Vishay BAS70-00-E3-18
Rectifier Diode Small Signal Schottky 70V 0.2A 5ns 3-Pin SOT-23 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
3 个月趋势:
-34.78%
Case/Package
SOT-23
SOT-23
Forward Voltage
410 mV
410 mV
410 mV
Reverse Voltage (DC)
Average Rectified Current
200 mA
200 mA
200 mA
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.70
Introduction Date2013-04-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Diode Small Signal Schottky 40V 0.2A 3-Pin SOT-23 T/R
BAS40 Series 40 V 200 mA Surface Mount Single Schottky Diode Rectifier - SOT-23
DIODE, SCHOTTKY BARRIER, VR 30V, IF 200MA, PKG SOT-23,CONFIG DUAL, VF 1000MV, TRR 5NS
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 0.2A, 40V V(RRM), Silicon
Rectifier Diode Small Signal Schottky 30V 0.2A 5ns 3-Pin SOT-23 T/R
描述
BAS70 Series 70 V 200 mA Single Small Signal Schottky Diode - SOT-23-3
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 0.2A, 70V V(RRM), Silicon
Schottky Diode Sot23 |Vishay BAS70-00-E3-18
70V 600mA 5ns 100nA 200mA SOT-23-3 1.05mm