Torex XP152A11E5MR-G
Mosfet, P-Ch, 30V, 0.7A, Sot-23 Rohs Compliant: Yes |Torex XP152A11E5MR-G
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.02%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2000-07-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
onsemiNDS352AP
P-Channel Logic Level Enhancement Mode Field Effect Transistor -30V, -0.9A, 300mΩ
onsemiFDN352AP
P-Channel PowerTrench® MOSFET -30V, -1.3A, 180mΩ
Infineon Technologies N channel HEXFET power MOSFET, 30 V, 1.2 A, SOT-23, IRLML2803TRPBF
INFINEON IRLML5103PBF MOSFET Transistor, P Channel, 610 mA, -30 V, 600 mohm, -10 V, -1 V
-30V Single P-Channel HEXFET Power MOSFET in a Micro3 package, SOT23-3, RoHS
NXP SemiconductorsPMV185XN,215
Trans MOSFET N-CH 30V 1.1A 3-Pin TO-236AB T/R
描述
Trans MOSFET P-CH 30V 0.7A 3-Pin SOT-23 T/R
500mW(Ta) 20V 1P 30V 250m¦¸@ 400mA,10V 700mA 160pF@10V SOT-23