TDK MLG0603S20NJT000
General Purpose Inductor, 0.02uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页3 年前
TDK
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK MLG0603S20NJT000 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
99,417
Authorized Distributors
6
Inductance
20 nH
20 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
150 mA
150 mA
DC Resistance (DCR)
1.2 Ω
1.2 Ω
Q Factor
6
Test Frequency
100 MHz
100 MHz
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-10-01
相关零件
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201