TDK B72214S681K101
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 895V, 140J, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet46 页14 年前
Farnell
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
VARISTOR 1.1KV 4.5KA DISC 14MM / 1.1 kV 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm