EPCOS B72214S0681K101
VARISTOR 1.1KV 4.5KA DISC 14MM / 1.1 kV 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet47 页8 年前
Ciiva
TME
Newark
Verical
库存历史记录
3 个月趋势:
-19.79%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72214S0681K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 895V, 140J, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED
PanasonicERZ-V10D112
Panasonic ERZV10D112 - Varistors (ZNR Surge Absorber)
1500V 0.6W 288pF@1kHz 175J 745V 550V 819V 4500A Radial Leaded Varistors ROHS
820V 4.5KA 1 738V 902V 670V 510V 110J 300pF@1kHz 19mm*6.8mm*6.8mm
PanasonicERZ-V10D102
VARISTOR 1KV 3.5KA DISC 10MM / 1 kV 3.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 12.50mm
PanasonicERZ-V10D821
820V 3.5KA 1 738V 902V 670V 510V 110J 140pF@1kHz 15.5mm*12.5m*15.5mm
描述
Varistor, Mov, 1.815Kv, Disc 14Mm; Voltage Rating Vac:680V; Voltage Rating V Dc:895V; Product Range:B722 Standard Series; Clamping Voltage Vc Max:1.815Kv; Varistor Case Style:Disc 14Mm; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (Mov); Peak Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72214S0681K101