EPCOS B72214S0511K101
820V 4.5KA 1 738V 902V 670V 510V 110J 300PF@1KHZ 19MM*6.8MM*6.8MM
数据表和文档
Newark
Ciiva
库存历史记录
3 个月趋势:
-40.77%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72214S0511K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LittelfuseV575LA40AP
LA Series 730 VDC 575 V RMS 1500 V Clamp 4500 A 220 pF Radial Lead Varistor
B722 Series 825 V 625 Vrms 1650 V Clamp 4500 A 200 pF StandarD Leaded Varistor
LittelfuseV575LS40AP
LS Series 730 VDC 575 VAC 1.5 kV Clamp 4.5 kA 220 pF Straight Radial Varistor
LittelfuseV575LC40AP
METAL-OXIDE VARISTOR Varistor, 730V, 120J, Through Hole Mount
PanasonicERZ-V10D821
820V 3.5KA 1 738V 902V 670V 510V 110J 140pF@1kHz 15.5mm*12.5m*15.5mm
PanasonicERZ-E10A751
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / ZNR SURGE ABSORBERS SERIES E DIA10 D TYPE 750V
描述
Varistor, Mov, 1.355Kv, Disc 15.5Mm; Voltage Rating Vac:510V; Voltage Rating V Dc:670V; Product Range:B722 Standard Series; Clamping Voltage Vc Max:1.355Kv; Varistor Case Style:-; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (Mov); Peak Surge Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72214S0511K101