TDK B72214S621K101
B722 Series 825 V 625 Vrms 1650 V Clamp 4500 A 200 pF StandarD Leaded Varistor
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet46 页14 年前
_legacy Avnet
Newark
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
VARISTOR 1.1KV 4.5KA DISC 14MM / 1.1 kV 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
RESISTOR, VOLTAGE DEPENDENT, 895V, 140J, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED