TDK B32672Z4224K000
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
TDK
Datasheet46 页5 年前
Newark
Ciiva
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2007-08-10
相关零件
Yageo GroupR71VI32204030K
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FE2W224K
Cap Film 0.22uF 450V PP 10%( 13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Ammo
Yageo GroupR46KI322050M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR71MF32204030K
Film Capacitor, Polypropylene, 420V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount, 7128
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.22uF, 450V DC, 6mm(W) x 11mm(H) x 18mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 220nF 220V