TDK B32652A4224K289
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet61 页5 年前
Ciiva
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount, 7128
PanasonicECW-FD2W224KQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FD2W224K4
PanasonicECW-FD2W224KB
Yageo GroupR71MF32204030K
Film Capacitor, Polypropylene, 420V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR71VI32204030K
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
描述
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.22uF, 400V DC, 7mm(W) x 12.5mm(H) x 18mm(L)
220nF -55鈩儈+100鈩 卤10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 220nF 200V
FILM CAP MKP BOX 0.22µF 10% 400Vdc LS 15mm
Dielectric Type:Metallized Pp; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.22Μf; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage(Ac):200V; Voltage(Dc):400V; Capacitor Mounting:Through Hole; Capacitor Terminals:Pc Pin Rohs Compliant: Yes |Epcos B32652A4224K289.