Yageo Group R71VI32204030K
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页2 年前
Newark
TME
element14 APAC
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-28.25%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2012-11-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupR463I322050M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
PanasonicECWFE2J224K
Yageo GroupR463N322050M1K
Yageo GroupR71PI32204030K
Epcos B32922 220nF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-10%; Through Hole
PanasonicECW-FE2W224K
Cap Film 0.22uF 450V PP 10%( 13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Ammo
描述
Radial FILM CAPACITOR R71 250V 0.22muF ±10% 0.709Lx0.236W 18.00mmx6.00mm
Cap Film 0.22uF 520V PP 10%( 18 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 0.253 Ohm 110C Bulk
CAP FILM 0.22UF 10% 520VDC RAD
Capacitor, Radial, 220nF, 250VAC, 520VDC, 10%
220nF ¡À10% 15mm 520V 250V 253m¦¸ 18mm*6mm*12.1mm