TDK B32672Z5224K189
Film Capacitor, Polypropylene, 520V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount, 7128
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet46 页5 年前
Datasheet20 页13 年前
EPCOS
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Epcos B32922 220nF Polypropylene Film Capacitor 305 V ac +/-10%; Through Hole
Yageo GroupR46KI322050M2K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KN322050M1K
Yageo GroupR46KI322000M2K
描述
Cap Film 0.22uF 520V PP 10%( 18 X 7 X 12.5mm) Radial 15mm 125C Automotive T/R
220nF -55鈩儈+125鈩 卤10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
FILM CAP MKP BOX 0.22µF 10% 520Vdc LS 15mm