TDK B32522C1225K189
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
_legacy Avnet
Ciiva
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+96.76%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 TDK B32522C1225K189 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
47,834
Authorized Distributors
6
Capacitance
2.2 µF
2.2 µF
Dielectric
PET
PET
Mount
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
Termination
Height - Seated (Max)
12.4968 mm
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (17.5 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105C Loose
PanasonicECQ-E1225KF
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60EI42205030K
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 105°C Automotive Bulk
Yageo GroupR60EI4220AA30K
描述
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial 15mm 125C T/R
Cap, 2.2Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32522C1225K189
CAP, 2.2UF, 100V, FILM, RADIAL; Available until stocks are exhausted
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 2.2uF, 100V DC, 7mm(W) x 12.5mm(H) x 18mm(L)