TDK B32522Q1225K
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Obsolete
数据表
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页25 年前
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.80
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Cornell DubilierDME1W2P2K-F
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18.5 X 7.5 X 15.5mm) Radial 15mm 125C
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (17.5 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 105C Loose
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Through Hole Mount
Cap Film 2.2uF 100V PET 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Ammo
PanasonicECQ-E1225KF
描述
FILM CAP MKT BOX 2.2µF 10% 100Vdc LS 15mm
卤10% 100V 2.2uF -55鈩儈+125鈩 Metallized Polyester Plugin,P=15mm Film Capacitors ROHS
Film Capacitor, Polyester, 100V, 2.2uF
CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL