TDK B32520C1224J189
Cap Film 0.22uF 100V PET 5% (10 X 3 X 8mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
IHS
Ciiva
_legacy Avnet
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2014-08-31
LTD Date2014-11-30
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.22uF 100V PET 5% (7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Ammo
Cap Film 0.22uF 100V PET 5% (7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC3220AA70J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC3220DQ70J
Yageo GroupR82EC3220Z370J
Cap Film 0.22uF 100V PET 5% (7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.22uF, 100V DC, 3mm(W) x 8mm(H) x 10mm(L)
FILM CAP MKT BOX 0.22µF 5% 100Vdc LS 7.5mm
Film Capacitor; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Capacitance:0.22µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:100VDC; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C; Series:MKT; Capacitor Case Style:Radial Leaded ;RoHS Compliant: Yes