TDK B32529C1224J189
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
数据表和文档
Farnell
Datasheet44 页5 年前
element14 APAC
Future Electronics
Newark
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
相关零件
Cap Film 0.22uF 100V PET 5% (10 X 3 X 8mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR82EC3220AA70J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC3220DQ70J
Cap Film 0.22uF 100V PET 5% (10 X 3 X 8mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR82EC3220Z370J
Cap Film 0.22uF 100V PET 5% (7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.22uF, 100V DC, 3.5mm(W) x 8mm(H) x 7.3mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 220nF 63V
B32529 Series 100 V 0.22 uF Radial LS=5 mm Stacked Metallized PET Film Capacitor
FILM CAP MKT BOX 0.22µF 5% 100Vdc LS 5mm
CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
METAL FILM RESISTOR MILITARY ESTABLISHED RELIABILITY
卤5% 100V 220nF -55鈩儈+125鈩 Film Capacitors ROHS
220nF ¡À5% , 5mm 100V 63V 7.2mm*3.5mm*8mm
CAP, 0.22µF, 100V, 5%, PET; Capacitance: 0.22µF; Voltage Rating: 100V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: B32529; Available until stocks are exhausted Alternative available