TDK B32529C1224J289
Cap Film 0.22uF 100V PET 5% (7.3 X 3.5 X 8mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Ammo
数据表和文档
TDK
Datasheet44 页5 年前
Farnell
Newark
Ciiva
Verical
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
相关零件
Cap Film 0.22uF 100V PET 5% (10 X 3 X 8mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR82EC3220AA70J
Film Capacitor, Polyester, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC3220DQ70J
Cap Film 0.22uF 100V PET 5% (10 X 3 X 8mm) Radial Stacked 7.5mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC3220Z370J
Cap Film 0.22uF 100V PET 5% (7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
描述
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.22uF, 100V DC, 3.5mm(W) x 8mm(H) x 7.3mm(L)
CAP, 0.22µF, 100V, 5%, PET; Capacitance: 0.22µF; Voltage Rating: 100V; Capacitor Dielectric Type: PET (Polyester); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: B32529 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radial
Capacitor Polyester Film 0.22Uf 100V 5%, Radial; Dielectric Type:Metallized Pet Stacked; Capacitor Case Style:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.22Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):63V; Voltage(Dc):100V; Lead Spacing:5Mm Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C1224J289