TAIYO YUDEN CB2012T2R2MV
Inductor Power Chip Wirewound 2.2uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.62A 0.299Ohm DCR 0805 T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页7 年前
Datasheet1 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
4,533
Authorized Distributors
4
Inductance
2.2 µH
2.2 µH
Tolerance
20 %
20 %
Current Rating
620 mA
625 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
299 mΩ
260 mΩ
Q Factor
Test Frequency
7.96 MHz
7.96 MHz