Recom Power R-78E12-0.5
R-75E-05 Series Single Output 12 V 0.5 A Switching Regulator Module - SIP-3
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页5 年前
Upverter
3 个月趋势:
+2.92%
3D下载
EE Concierge
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Recom PowerR-78E15-0.5
R-75E-05 Series Single Output 15 V 0.5 A Switching Regulator Module - SIP-3
Analog DevicesMAX5033CASA+
MAX5033 Series 76 V 500 mA 125 kHz Buck SMT Switching Regulator - SOIC-8
Switching Regulator, 0.5A, 450kHz Switching Freq-Max, PSIP3
Recom PowerR-78E9.0-0.5
R-75E-05 Series Single Output 9 V 0.5 A Switching Regulator Module - SIP-3
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' SIP3 reg; V. In: 7-28; V. Out: 5.0; mA. Out: 500
描述
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' SIP3 reg; V. In: 15-28; V. Out: 12; mA. Out: 500
DC-DC CONVERTER, SIP3 REG, SINGLE OUTPUT, 0.5A, 12V OUT, R-78E SERIES
Dc-Dc Converter, 12V, 0.5A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:6W; Output Current Max:500Ma; Product Range:R-78E Series; Dc/Dc Converter Mounting:Through Hole; Input Voltage Dc Min:15V Rohs Compliant: Yes |Recom Power R-78E12-0.5