Recom Power R-78E9.0-0.5
R-75E-05 Series Single Output 9 V 0.5 A Switching Regulator Module - SIP-3
Production
价格与库存
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet4 页5 年前
HQonline
TME
Recom Power
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+5.94%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Recom PowerR-78E12-0.5
R-75E-05 Series Single Output 12 V 0.5 A Switching Regulator Module - SIP-3
Texas InstrumentsLM25007SD/NOPB
LM25007 42V, 0.5A Step-Down Switching Regulator | IC REG BUCK ADJ 500MA 8WSON
Analog DevicesMAX5033CASA+
MAX5033 Series 76 V 500 mA 125 kHz Buck SMT Switching Regulator - SOIC-8
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' SMD OF reg; V. In: 9-36; V. Out: 5.0; mA. Out: 500
Switching Regulator, 0.5A, 450kHz Switching Freq-Max, PSIP3
描述
0.5A DC/DC-Converter 'INNOLINE' SIP3 reg; V. In: 12-28; V. Out: 9.0; mA. Out: 500
DC-DC CONVERTER, SIP3 REG, SINGLE OUTPUT, 0.5A, 9V OUT, R-78E SERIES
Dc-Dc Converter, 9V, 0.5A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:4.5W; Output Current Max:500Ma; Product Range:R-78E Series; Dc/Dc Converter Mounting:Through Hole; Input Voltage Dc Min:12V Rohs Compliant: Yes |Recom Power R-78E9.0-0.5