NorComp 171-037-103L011
D Sub Connector, Plug, 37POS, DC, Sldr Cup;
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页0 年前
Master Electronics
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.90%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
AmphenolL717SDC37P
D Sub Connector, Standard, Plug, SD Series, 37 Contacts, DC, Solder Cup
Conn D-Sub PIN 37 POS 1.38mm Solder Pot ST Panel Mount 37 Terminal 1 Port
Conn D-Subminiature M 37 POS 2.77mm Solder Cup ST Cable Mount 37 Terminal 1 Port
Amphenol Communications SolutionsL717SDC37PC309
D Subminiature Connector, 37 Contact(s), Male, Solder Terminal, Hole 0.12
CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
描述
D Subminiature Connector, 37 Contact(s), Male, Solder Terminal
CONNECTOR, D-SUB, PLUG, 37POS PANEL MOUNT
Male Pins,Plug 2 37pin Nickel Plated,Steel 5A
D Sub Connector, Plug, 37Pos; No. Of Contacts:37Contacts; Gender:Plug; Contact Termination Type:Solder; D Sub Shell Size:Dc; Product Range:171 Series; Connector Body Material:Steel Body; Contact Material:Brass Rohs Compliant: Yes |Norcomp 171-037-103L011