NorComp 172-E37-102-031
Conn D-sub Plug 37POS Pnl Mnt
数据表
价格与库存
数据表和文档
DigiKey
Datasheet2 页21 年前
相关零件
AmphenolL717SDC37P
D Sub Connector, Standard, Plug, SD Series, 37 Contacts, DC, Solder Cup
Conn D-Subminiature M 37 POS 2.77mm Solder Cup ST Panel Mount 37 Terminal 1 Port
Conn D-Subminiature M 37 POS 1.38mm Solder Cup ST Panel Mount 37 Terminal 1 Port
Amphenol Communications SolutionsL717SDC37PC309
Conn D-Sub PIN 37 POS 1.38mm Solder Pot ST Panel Mount 37 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 37 Contact(s), Male, Solder Terminal
描述
CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT