NorComp 172-E37-103R001
Conn D-Subminiature M 37 POS 2.77mm Solder Cup ST Cable Mount 37 Terminal 1 Port
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet2 页0 年前
Farnell
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-8.21%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
AmphenolL717SDC37P
D Sub Connector, Standard, Plug, SD Series, 37 Contacts, DC, Solder Cup
Conn D-Subminiature M 37 POS 2.77mm Solder Cup ST Panel Mount 37 Terminal 1 Port
Conn D-Subminiature M 37 POS 1.38mm Solder Cup ST Panel Mount 37 Terminal 1 Port
Amphenol Communications SolutionsL717SDC37PC309
Conn D-Sub PIN 37 POS 1.38mm Solder Pot ST Panel Mount 37 Terminal 1 Port
D Subminiature Connector, 37 Contact(s), Male, Solder Terminal
描述
D Subminiature Connector, 37 Contact(s), Male, Solder Terminal, Hole 0.12
37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
CONNECTOR, D-SUB, PLUG, 37POS PANEL MOUNT
Male Pins,Plug 2 37pin Nickel Plated,Steel 5A
D Sub Connector, Plug, 37Pos; D Sub Connector Type:Standard; Gender:Plug; Product Range:172-E M Series; No. Of Contacts:37Contacts; D Sub Shell Size:Dc; Contact Termination Type:Solder Cup; Connector Mounting:Cable Mount, Panel Mountrohs Compliant: Yes |Norcomp 172-E37-103R001