Murata LQW18AN30NJ80D
General Purpose Inductor, 0.03uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN30NJ80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
1
Authorized Distributors
4
Inductance
30 nH
30 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
1.1 A
1.1 A
DC Resistance (DCR)
120 mΩ
120 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
相关零件
General Purpose Inductor, 0.028uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 33nH 5% 100MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 1206 T/R
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 33nH 5% 100MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 1210 T/R
General Purpose Inductor, 0.031uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.03uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
描述
Ind Chip Wirewound 30nH 5% 0603 Paper T/R
INDUCTOR, 30NH, 2.88GHZ, 1.1A, 0603;
FIXED IND 30NH 1.1A 0.12OHM SMD