Murata LQW18AN22NG80D
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-51.52%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN22NG80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
下载
Stock
72,887
Authorized Distributors
6
Inductance
22 nH
22 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.3 A
1.3 A
DC Resistance (DCR)
86 mΩ
86 mΩ
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
相关零件
General Purpose Inductor, 0.023uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.024uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Wirewound 20nH 2% 100MHz 40Q-Factor 550mA 160mOhm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Fixed Inductor 0402 22nH ±2% 230mA 1.1Ω 2.1GHz 20@250MHz
Inductor RF Wirewound 0.022uH 2% 50MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 0.12Ohm DCR 1008 T/R
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.022uH 2% 100MHz 40Q-Factor Non Magnetic 1.3A 0.086Ohm DCR 0603 T/R
Fixed Inductor 0603 22nH ±2% 1.3A 86mΩ 3.45GHz 40@250MHz
100MHz 3.45GHz 1.3A 40@250MHz 22nH 86m¦¸ ¡À2% 0603 1.6mm*800¦Ìm*1mm
LQW18 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 22nH
FIXED IND 22NH 1.3A 0.086OHM SMD
Fixed Inductors 1.65x0.99mm 22nH 1300mA+/-2%
1.3A 22nH ±2% 0603 Power Inductors ROHS