Murata LQW18AN11NG80D
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
库存历史记录
3 个月趋势:
+41.84%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW18AN11NG80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
下载
Stock
26,631
Inductance
11 nH
11 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.6 A
1.6 A
DC Resistance (DCR)
52 mΩ
52 mΩ
Q Factor
40
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
相关零件
General Purpose Inductor, 0.01uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.012uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Wirewound 11nH 2% 100MHz 30Q-Factor 500mA 140mOhm DCR 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.011uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.01uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
TAIYO YUDENHK160810NG-T
INDUCTOR, HI FREQ MULTILAYER, 0603, 10NH 5%, T&R
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.011uH 2% 100MHz 40Q-Factor Non Magnetic 1.6A 0.052Ohm DCR 0603 T/R
Fixed Inductor 0603 11nH ±2% 1.6A 52mΩ 4.75GHz 40@250MHz
100MHz 4.75GHz 1.6A 40@250MHz 11nH 52m¦¸ ¡À2% 0603 1.6mm*800¦Ìm*1mm
LQW18 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 11nH
FIXED IND 11NH 1.6A 0.052OHM SMD