Murata LQW15AN9N3J80D
General Purpose Inductor, 0.0093uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN9N3J80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-20
相关零件
General Purpose Inductor, 0.0084uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0085uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 1A 0.09Ohm DCR 1206 T/R
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 250MHz 25Q-FactorCeramic 1.3A 0.085Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.35A 0.06Ohm DCR 0603 T/R
描述
Ind Chip Wirewound 9.3nH 5% 0402 Paper T/R
Fixed Inductors 0402 9.3nH 1400mA +/-5%
FIXED IND 9.3NH 1.4A 0.081OHM SM
INDUCTOR, 9.3NH, 6GHZ, 1.4A, 0402;