Abracon AISC-0402HP-10NJ-T
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 250MHz 25Q-FactorCeramic 1.3A 0.085Ohm DCR 0402 T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet4 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.53%
相关零件
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.35A 0.06Ohm DCR 0603 T/R
Ind Chip Wirewound 10nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.6A 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0095uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Wirewound 10nH 5% 100MHz 30Q-Factor Air 1.32A 30mOhm DCR 0805 Embossed T/R
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 1A 0.09Ohm DCR 1206 T/R
描述
AISC Series 0402 10 nH ±5 % 1.3 A 85 mOhm SMT Unshielded Wirewound Inductor
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Ind 10.00 Nh 1.300 A 85.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0402HP-10NJ-T