Abracon AISC-0603HP-10NJ-T
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.35A 0.06Ohm DCR 0603 T/R
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页13 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.07%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Chip Wirewound 10nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.6A 0805 T/R
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 250MHz 25Q-FactorCeramic 1.3A 0.085Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Wirewound 10nH 5% 100MHz 35Q-Factor 1.32A 30mOhm DCR 0805 Embossed T/R
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 1A 0.09Ohm DCR 1206 T/R
描述
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Power Inductors - SMD FIXED IND 10NH 1.35A 60 MOHM SMD
250MHz 4.8GHz 1.35A 35@250MHz 10nH 60m¦¸ ¡À5% 0603 1.8mm*1.12mm*1.02mm
Inductor 10nH 1.35A 60mΩ, AISC-0603HP, RoHS
Abracon SCT
AISC-0603HP 0603 (1608Metric) 0.071Lx0.044W 1.80mmx1.12mm 10nH