Murata LQW15AN8N4J80D
General Purpose Inductor, 0.0084uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet3 页5 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN8N4J80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
General Purpose Inductor, 0.0076uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0077uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0091uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Wirewound 7.8nH 5% 50MHz 75Q-Factor Ceramic 1.6A 1008 T/R
Ind High Current Wirewound 8.7nH 5% 250MHz 25Q-Factor Ceramic 1.3A 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
描述
Ind Chip Wirewound 8.4nH 5% 0402 Paper T/R
Fixed Inductors 0402 8.4nH 1500mA +/-5%
FIXED IND 8.4NH 1.5A 0.069OHM SM
INDUCTOR, 8.4NH, 6.5GHZ, 1.5A, 0402;