Murata LQW15AN8N5G80D
General Purpose Inductor, 0.0085uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.04%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN8N5G80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
42,880
Authorized Distributors
6
Inductance
8.5 nH
8.5 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
1.5 A
1.5 A
DC Resistance (DCR)
69 mΩ
69 mΩ
Q Factor
32
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.0078uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0091uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0079uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.0085uH 2% 100MHz 32Q-Factor Non Magnetic 1.5A 0.069Ohm DCR 0402 T/R
Ind Chip Wirewound 8.5nH 2% 0402 Paper T/R
100MHz 6.5GHz 1.5A 32@250MHz 8.5nH 69m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
ROHS3Compliant Wirewound Active ONE SURFACE Wirewound Inductor -55C~125C 6.5GHz 69mOhm Max 8.5nH
FIXED IND 8.5NH 1.5A 0.069OHM SM
INDUCTOR, 8.5NH, 6.5GHZ, 1.5A, 0402;