Murata LQW15AN33NG80D
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 33nH 2% 100MHz Ferrite 620mA 0402 Paper T/R
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet3 页8 年前
Ciiva
Geoflip
Arrow.cn
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-51.06%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN33NG80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Inductance
33 nH
33 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
620 mA
620 mA
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
336 mΩ
336 mΩ
Q Factor
30
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
相关零件
General Purpose Inductor, 0.03uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.036uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Wirewound 33nH 2% 100MHz 40Q-Factor 420mA 230mOhm DCR 0603 Paper T/R
ROHS3Compliant Multilayer Active 2013 Multilayer Inductor -55C~125C 1.6GHz 1.5Ohm Max 33nH
General Purpose Inductor, 0.033uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Inductor RF Wirewound 0.033uH 2% 250MHz 40Q-Factor Ceramic 0.47A 0.21Ohm DCR 0603 T/R
描述
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 0.033uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.033uH 2% 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 0.62A 0.336Ohm DCR 0402 T/R
Fixed Inductor 0402 33nH ±2% 620mA 336mΩ 3.6GHz 30@250MHz
Inductor, 33Nh, 3.6Ghz, 0.62A, 0402 Rohs Compliant: Yes |Murata Manufacturing Co., Ltd. LQW15AN33NG80D