Murata LQW15AN23NG80D
General Purpose Inductor, 0.023uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet2 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-51.15%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN23NG80D 符号、封装和 3D STEP 模型。
Stock
55,665
Authorized Distributors
6
Inductance
23 nH
23 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
760 mA
760 mA
DC Resistance (DCR)
201 mΩ
201 mΩ
Q Factor
29
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.024uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Wirewound Inductor, 22 nH, 0.202 ohm, 4.5 GHz, 780 mA, 0402 [1005 Metric], LQW15AN_80 Series
Ind Power Chip Unshielded Wirewound 21nH 2% 100MHz 30Q-Factor Ferrite 780mA 0402 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.024uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Fixed Inductor 0402 22nH ±2% 230mA 1.1Ω 2.1GHz 20@250MHz
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.023uH 2% 100MHz 29Q-Factor Non Magnetic 0.76A 0.201Ohm DCR 0402 T/R
Ind Chip Wirewound 23nH 2% 0402 Paper T/R
100MHz 4.5GHz 760mA 29@250MHz 23nH 201m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm 23nH
FIXED IND 23NH 760MA 0.201OHM SM
INDUCTOR, 23NH, 4.5GHZ, 0.76A, 0402;