Murata LQW15AN23NG8ZD
General Purpose Inductor, 0.023uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
数据表和文档
Ciiva
Datasheet4 页5 年前
Datasheet2 页5 年前
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页6 年前
Geoflip
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.70%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQW15AN23NG8ZD 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
下载
Stock
55,665
Authorized Distributors
5
Inductance
23 nH
23 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
760 mA
760 mA
DC Resistance (DCR)
201 mΩ
201 mΩ
Q Factor
29
Test Frequency
250 MHz
250 MHz
描述
Ind Chip Wirewound 23nH 2% 0402 Paper T/R
100MHz 4.5GHz 760mA 29@250MHz 23nH 201m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
FIXED IND 23NH 760MA 0.201OHM SM
INDUCTOR, 23NH, 4.5GHZ, 0.76A, 0402;