Lattice Semiconductor LC4064V-75TN48I
CPLD ispMACH® 4000V Family 64 Macro Cells 168MHz 3.3V 48-Pin TQFP Tray
数据表和文档
IHS
Datasheet103 页5 年前
Augswan
Future Electronics
HQonline
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.75%
符号封装
SnapEDA
封装
Authorized Distributors
5
Number of Pins
48
Propagation Delay
7.5 ns
7.5 ns
Number of I/Os
32
Max Frequency
111 MHz
111 MHz
111 MHz
Min Supply Voltage
3 V
3 V
3 V
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
3.6 V
相关零件
Lattice SemiconductorLC4064V-25TN48C
CPLD ispMACH® 4000V Family 64 Macro Cells 400MHz 3.3V 48-Pin TQFP Tray
Lattice SemiconductorLC4064V-5TN48I
CPLD ispMACH® 4000V Family 64 Macro Cells 227MHz 180nm Technology 3.3V 48-Pin TQFP Tray
Lattice SemiconductorLC4064B-25TN48C
CPLD ispMACH® 4000B Family 64 Macro Cells 400MHz 2.5V 48-Pin TQFP Tray
描述
Complex Programmable Logic Devices - CPLDs PROGRAMMABLE SUPER FAST HI DENSITY PLD
YES 48-LQFP 2000 LC4064 complex programmable logic device 178.57MHz 12mA 7mm 7.5ns
Ispmach 4064V; 64Mc; 3.3V; Low I/O Rohs Compliant: Yes |Lattice Semiconductor LC4064V-75TN48I
ISPMACH4000/V/B/C 64 MC 400MHZ EECMOS 3.3V 48 TQFP
3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs
EE PLD, 7.5ns, 64-Cell, PAD-Type, PQFP48
64 3V 7.5ns 3.6V TQFP-48 7mm*7mm*1.2mm
64MC 32 I/O ispJTAG 3.3V 7.5ns IND
IC REG LINEAR 5V 300MA SOT223-3