Lattice Semiconductor LC4064V-5TN48I
CPLD ispMACH® 4000V Family 64 Macro Cells 227MHz 180nm Technology 3.3V 48-Pin TQFP Tray
数据表和文档
IHS
Datasheet103 页5 年前
SHENGYU ELECTRONICS
Future Electronics
HQonline
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Stock
92,560
Authorized Distributors
5
Number of Pins
48
Propagation Delay
5 ns
5 ns
Number of I/Os
32
Max Frequency
156 MHz
156 MHz
Min Supply Voltage
3 V
3 V
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
供应链
Country of OriginIndonesia, Malaysia
相关零件
Lattice SemiconductorLC4064V-75TN48I
CPLD ispMACH® 4000V Family 64 Macro Cells 168MHz 3.3V 48-Pin TQFP Tray
Lattice SemiconductorLC4064V-25TN48C
CPLD ispMACH® 4000V Family 64 Macro Cells 400MHz 3.3V 48-Pin TQFP Tray
Lattice SemiconductorLC4064V-75TN48E
描述
ispMACH 4000 Series 64 MacroCell 32 I/O 7.5 ns 3.3 V CPLD - TQFP-48
Complex Programmable Logic Devices - CPLDs PROGRAMMABLE SUPER FAST HI DENSITY PLD
YES 48-LQFP 2000 LC4064 complex programmable logic device 227.27MHz 12mA 7mm 5ns
Ispmach 4064V; 64Mc; 3.3V; Low I/O Rohs Compliant: Yes |Lattice Semiconductor LC4064V-5TN48I
TQFP-48(7x7) Programmable Logic Device (CPLDs/FPGAs) ROHS
ISPMACH4000/V/B/C 64 MC 400MHZ EECMOS 3.3V 48 TQFP
Programmable Logic Device (CPLD/FPGA)
EE PLD, 5ns, 64-Cell, PAD-Type, PQFP48
64 3V 5ns 3.6V QFP 7mm*7mm*1mm