KYOCERA AVX TAP106M020CCS
Cap Tant Solid 10uF 20V 20% (5.5 X 10.5mm) Radial 5mm 2.9 Ohm 125°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
_legacy Avnet
DigiKey
备用零件
Price @ 1000
Stock
5,400
Authorized Distributors
4
Capacitance
10 µF
10 µF
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
20 V
20 V
Tolerance
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
2.9 Ω
2.9 Ω
Leakage Current
1.6 µA
1.6 µA
Dissipation Factor
8 %
8 %