KYOCERA AVX TAP106M020HSB
Cap Tant Solid 10uF 20V 20% (5.5 X 10.5mm) Radial 6.35mm 2.9 Ohm 125°C Bulk
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
_legacy Avnet
Future Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.78%