KOA Speer RN73H1ETTP3300D25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 330ohm, 50V, 0.5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
2
Resistance
330 Ω
330 Ω
Case/Package
0402
Tolerance
0.5 %
0.5 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Composition
Metal Film, Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
PanasonicERA2AED331X
Res Thin Film 0402 330 Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA-2AED301X
Res Thin Film 0402 300 Ohm 0.5% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-2AED361X
Res Thin Film 0402 360 Ohm 0.5% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0402DRD07360RL
Res Thin Film 0402 360 Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRT0402DRE07330RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 330ohm, 50V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±0.5% 301Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
63mW Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 330Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Thin Film Resistors - SMD 330Ohm,0402,0.5%,25p pm,63mW,50V
RES 330 OHM 0.5% 1/16W 0402
330 OHM .063W.5% 25PPM