KOA Speer RK73H1ETTP3010D
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±0.5% 301Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
3 个月趋势:
+100%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ2RHD3300X
ERJ Series 0402 330 Ohm 50 V 0.063 W ± 0.5% ±50 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
PanasonicERJ-2RHD2800X
Res Thick Film 0402 280 Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±50ppm/C Pad SMD Automotive T/R
ERJ FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±0.5% ±50ppm/C 300Ohm 0.063W 1/16W
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 301ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402FR-07301RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 301Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
CRCW-C 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 301Ohms 0.063W 1/16W
描述
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±0.5% ±100ppm/C 301Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 301ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
301¦¸ ¡À0.5% 100mW ¡À100ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm