Yageo Group R60MF3100AA6AJ
Cap Film 0.1uF 400V PET 5%( 13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Bag Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Farnell
Electro Sonic
JRH Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.28%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Stock
26,930
Capacitance
100 nF
100 nF
100 nF
Voltage Rating (DC)
400 V
400 V
400 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Height - Seated (Max)
11.0998 mm
11.0998 mm
11.0998 mm
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2014-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Yageo GroupR60MI3100AA30J
Cap Film 0.1uF 400V PET 5%( 18 X 5 X 11mm) Radial Wound 15mm 105C Bulk Automotive AEC-Q200
Cap Film 0.1uF 450V PET 5%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
PanasonicECQE4104JF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQ-E4104JFW
ECQE, Met Polyester Film Cap Radial Lead 400VDC, 0.1uF, 5%, L/S =10mm, Blk CRMP
描述
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
100NF +/-5% 200 V AC, 400 V DC, R60 POLYESTER FILM CAPACITOR
CAP, 0.1UF, 200VAC/400VDC, RADIAL;
Film Capacitors 400V 0.1 uF 105C 5% 2 Pin LS=10
Radial R60 400V 0.1muF ±5% 0.512Lx0.197W 13.00mmx5.00mm
100nF ¡À5% , 10mm 400V 200V 13mm*5mm*11.1mm
0,1 U 400V |Kemet R60MF3100AA6AJ