TDK B32522N6104J
Cap Film 0.1uF 450V PET 5%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet45 页12 年前
Farnell
Newark
element14
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQE4104JF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60MF3100AA6AJ
Cap Film 0.1uF 400V PET 5%( 13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Bag Automotive AEC-Q200
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR60MF3100506AJ
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive Bulk
描述
Film Capacitor, Polyester, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
CAPACITOR POLYESTER FILM 0.1UF, 450V, 5%, RADIAL
CAPACITOR POLY FILM 0.1UF, 450V, RADIAL; Capacitance:0.1µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Voltage Rating:450V; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C; Capacitor Terminals:Radial Leaded
Film Capacitor, 0.1Uf, 450V, 5%, Radial Leaded; Dielectric Type:Metallized Pet Stacked; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.1Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):200V; Voltage(Dc):450V; Lead Spacing:15Mmrohs Compliant: Yes |Epcos B32522N6104J.