TDK B32521C6104J
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (13 X 6 X 12mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Bulk
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet31 页20 年前
Farnell
Newark
Future Electronics
Factory Futures
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
相关零件
Cap Film 0.1uF 450V PET 5%( 18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive AEC-Q200 Bulk
PanasonicECQE4104JF
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60MF3100AA6AJ
Cap Film 0.1uF 400V PET 5%( 13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Bag Automotive AEC-Q200
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (7.8 X 7.8 X 13mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Stacked 15mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR60MF3100506AJ
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 105C Automotive Bulk
描述
Film Capacitor, Polyester, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 100nF 400V
Epcos 100nF +/-5% 200 VAC; 400 VDC; B32521 Thru Hole Polyester Film Capacitor
Capacitor Polyester Film 0.1Uf, 400V, 5%, Radial; Rango De Producto:Serie B32521; Capacidad:0.1Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pet (Poliéster); Tensión Nominal:400V; Tipo De Condensador:- |Epcos B32521C6104J
CAPACITOR POLYESTER 0.1UF, 400V, RADIAL;; CAPACITOR POLY FILM 0.1UF, 400V, 5%, RADIAL; Capacitance:0.1µF; Capacitance Tolerance:± 5%; Capacitor Dielectric Type:Polyester; Voltage Rating:400V; Life Time @ Temperature:200000 hours @ 40°C; Capacitor Terminals:Radial Leaded