Yageo Group F850AP682M300A
Film Capacitor, Polypropylene, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount, 5124
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页9 年前
Farnell
Newark
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2003-10-29
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupR413I16800000M
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR413F16800000M
Epcos B32021 6.8nF Polypropylene Film Capacitor 300 V ac +/-20%; Through Hole
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film Suppression Y2 0.0068uF 1250VDC/300VAC PP 20% (13 X 6 X 12mm) Radial 10mm 110C Bulk
Cap 0.0068Uf 1250Vdc/300Vac Plyp 20% 13 X 6 X 12Mm Rdl 10Mm Rohs Compliant: Yes
CAP, 6800PF, 20%, PP, RADIAL; Capacitance: 6800pF; Suppression Class: Y2; Product Range: PHE850 Series; Voltage Rating X: -; Voltage Rating Y: 300V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 20%; d