TDK B32021A3682M289
Epcos B32021 6.8nF Polypropylene Film Capacitor 300 V ac +/-20%; Through Hole
数据表和文档
TDK
Datasheet23 页5 年前
TME
Newark
LKR
RS (Formerly Allied Electronics)
相关零件
PanasonicECW-HA3C682J
Cap Film 0.0068uF 1600V PP 5% (17.8 X 6.1 X 12.1mm) Radial 15mm 105C Ammo
Cap Film 0.0068uF 1600V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-HA3C682H4
Cap Film 0.0068uF 1600V PP 3% (17.8 X 6.1 X 17.1mm) Radial 10mm 105C Ammo
PanasonicECW-HA3C682H
Cap Film 0.0068uF 1600V PP 3% (17.8 X 6.1 X 12.1mm) Radial 15mm 105C Ammo
描述
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 20% 6.8nF 300V
Cap Film Suppression Y2 0.0068uF 1500VDC/300VAC PP 20% (13 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110C Automotive Ammo
Cap, 6800Pf, 20%, Pp; Capacitance:6800Pf; Suppression Class:Y2; Product Range:B32021 Series; Voltage Rating X:-; Voltage Rating Y:300V; Capacitor Dielectric Type:Pp (Polypropylene); Capacitance Tolerance:± 20%; Dv/Dt Rating:800V/Μs; Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32021A3682M289