TDK B32021A3682M189
Film Capacitor, Polypropylene, 1500V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
TDK
Datasheet23 页5 年前
Farnell
EPCOS
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
Yageo GroupF850AP682M300A
Film Capacitor, Polypropylene, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount, 5124
Yageo GroupR413I16800000M
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR413F16800000M
Film Capacitor, Polypropylene, 800V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
描述
FILM CAP Y2 MKP 6.8 NF 20% 300Vac LS 10mm, TAPE & REEL
EMI Suppression Capacitors, 0.0068uF, 300Vrms AC, 5m(W) x 11m(H) x 13m(L)
CAP FILM 6800PF 20% 300VAC RAD
6.8nF 卤20% Y2 300V Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS