Yageo Group R413I16800000M
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Datasheet2 页18 年前
Master Electronics
X-ON
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.63%
供应链
Country of OriginBulgaria
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2006-11-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupR413F16800000M
Cap Film 0.0068uF 1000V PP 5%( 13 X 5 X 11mm) Radial Wound 10mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Yageo GroupPHE426DJ4680JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, -200ppm/Cel TC, 0.0068uF, 2810
Yageo GroupPHE450MK4680JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0068uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.0068uF 2000V PP 5% (18 X 6 X 11mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
描述
Radial FILM CAPACITOR R41 300V 6800pF 卤20% 0.709Lx0.197W 18.00mmx5.00mm
Cap 0.0068Uf 1000Vdc/300Vac Plyp 20% 18 X 5 X 11Mm Rdl 15Mm Rohs Compliant: Yes
Cap Film Suppression Y2/X1 0.0068uF 1000VDC/300VAC PP 20% (18 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110C Automotive Bag