ITT / Cannon MS3101F24-28PW
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页7 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-05-18
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
ITT / CannonMS3101R24-28P
ITT / CannonMS3106R24-28P
Conn Cylindrical Circular PIN 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3101E24-28P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Cable Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3106A-28-11P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Cable Mount 22 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
描述
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Olive Drab Cadmium Military MIL-DTL-5015MS Non-RoHS Compliant Environment Resistant Circular Connector -55C~125C 22A 200VAC 250VDC 47.75mm