ITT / Cannon MS3101E24-28P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页2 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-66.35%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2000-05-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ITT / CannonMS3101F24-28PW
ITT / CannonMS3101F24-28PY
ITT / CannonMS3101F24-28P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Cable Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3106A-28-11P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Cable Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3106A-32-8P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 30 POS Solder ST Cable Mount 30 Terminal 1 Port
描述
CONN RCPT MALE 24P SILV SLDR CUP
CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP