ITT / Cannon MS3106R24-28P
Conn Cylindrical Circular PIN 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页4 年前
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+2.94%
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
6
Gender
Male
Male
Number of Positions
24
Mount
Cable
Cable
Termination
Solder
Solder
Fastening Type
Threaded
Threaded
Orientation
Straight
Straight
Contact Plating
Silver
Silver
Voltage Rating
Current Rating
22 A
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ITT / CannonMS3106F24-28P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3101F24-28PW
ITT / CannonMS3101F24-28PY
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Cable Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3106A-28-11P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Cable Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3106A-32-8P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 30 POS Solder ST Cable Mount 30 Terminal 1 Port
描述