ITT / Cannon MS3101R24-28P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页2 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ITT / CannonMS3106R24-28P
Conn Cylindrical Circular PIN 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3101E24-28P
ITT / CannonMS3106F24-28P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Cable Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3106A-28-11P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Cable Mount 22 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
描述
Male Pins,Receptacle,Threaded 24pin Aluminum Alloy 22A , , 55.4mm*38.48mm
CONN RCPT MALE 24P SILV SLDR CUP
CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP